Templářský poklad

Kupuj vína Templářských sklepů Čejkovice a sbírej templářské poklady!

Registrace byla ukončena

Registrace do soutěže Templářský poklad pro každého již byla ukončena.

Templářský poklad čeká i na tebe

Templářské sklepy Čejkovice se v letošním roce dělí o své poklady. Chtějí projevit dík svým věrným spotřebitelům. Proto připravily netradiční soutěž s názvem Templářský poklad pro každého. K získání nejednoho pokladu vede jen pár jednoduchých kroků.

Objednávka prohlídky

Vyber si a potvrď termín, kdy chceš podniknout výlet do Čejkovic.

Měsíc - vybrat měsíc -

Pozor: Pro úterý až pátek je uzávěrka objednávek předcházející den ve 12hod. Pro sobotu až pondělí je uzávěrka objednávek v pátek ve 12hod.

Templářský poklad pro každého

Kupuj vína Templářských sklepů Čejkovice a sbírej templářské poklady!

Každý získá voucher na prohlídku templářských sklepů ze 13. století v Čejkovicích s degustací vínaKaždý 20. získá dárkové balení 2 lahví vína s poutavou knihou o templářských rytíříchNejbystřejší získá cestu po stopách templářů pro dvě osoby v hodnotě 50.000 Kč

Mix knih: Templáři v zemích českých králů Čechy či Morava, pro SR Po stopách templárov na Slovensku

Jak získat templářské poklady?

Kup 3 libovolné lahve vína Templářských sklepů ČejkoviceNakupovat můžeš i postupně (tedy jsou přípustné i účtenky s jednou lahví vína)Zaregistruj účtenkyJednu odměnu máš jistou – prohlídku templářských sklepů s degustacíVyber si vyhovující termín výletu do Čejkovic a objednejKaždému 20. bude po registraci automaticky přidělena avízovaná odměna. Gratulujeme!Ve hře je stále CESTA PO STOPÁCH TEMPLÁŘŮ, jejíž majitel bude znám do 21. 9. 2011Zvyš své šance vydat se na dobrodružnou cestu a nakup další 3 vína!

1. krok - registrace

Máš nakoupeny minimálně 3 lahve vína Templářských sklepů Čejkovice? Zde registruj účtenky a budeš odměněn!

2. krok - objednávka prohlídky

Pokud jsi provedl registraci, na tvůj e-mail jsi obdržel objednávkový kód. Zde si pomocí něj objednej prohlídku v termínu, který ti vyhovuje.

Pozor

Akce je určena pro koncové odběratele (spotřebitele) a budou tak uznány pouze účtenky z maloobchodních sítí vystavené fyzickým osobám (nikoli právnickým subjektům).Podmínkou pro vydání odměn je předložení originálů účtenek registrovaných do soutěže.Akce probíhá od 1. 5. 2011 do 31. 8. 2011.
Syndikovat obsah