Vinařem pro radost, soutěž o školu vína

Pokud patříš mezi fanoušky vína a nechceš zůstat jenom u jeho pití, máme pro tebe zajímavý tip. Zahraj si na vinaře!

Staň se vinařem jen tak, zcela nezávazně, pro radost. Získej svou vlastní sazenici vinné révy. Na Facebooku pak najdeš její fotografie a budeš o ni „pečovat“. Navíc můžeš každý měsíc vyhrát poukaz na dvoudenní školu vína v Čejkovicích!

Tuto interaktivní soutěž s názvem Vinařem pro radost přinášejí Templářské sklepy Čejkovice. Chtějí zábavnou formou poodhalit principy (nejen) ekologického vinohradnictví a vinařství.

Jak se zapojit do soutěže Vinařem pro radost

Do hry tě dostane šest kapslí z BIO vín od Templářských sklepů Čejkovice, které spolu s vyplněným kontaktním kupónem zašleš na adresu:

PROMO PLANET, s.r.o.
P.O.Box 38
604 38 Brno

Dostaneš certifikát potvrzující patronát nad sazenicí, která bude označena visačkou s tvým jménem. Pak stačí jenom přihlásit se na facebookovou stránku Vinařem pro radost a správně odpovědět na enologické otázky (týkající se vinařství a vína). Tím se „příběh sazenice“ posouvá dál.

Získej sazenici na biojarmarku či farmářském trhu

Pokud potkáš templářské vyslance na biojarmarcích a farmářských trzích v rámci prodejní akce Putování s templáři, můžeš získat sazenici vinné révy mnohem snáz. Kup jenom tři láhve vynikajícího BIO vína, vyplň kontaktní kupón a na místě dostaneš certifikát. Snadné, že?

Slosování - dvoudenní škola vína v Čejkovicích

Každá získaná sazenice zároveň reprezentuje jeden slosovací kupón, který bude zařazen do slosování o dvoudenní školu vína v Čejkovicích pro jednu osobu. Losuje se každý měsíc až do konce roku. Čím víc sazenic získáš, tím větší šanci na výhru budeš mít! Pozor! Platnost slosovacího kupónu je omezena do nejbližšího termínu slosování. Například, když získáš sazenici vinné révy v červnu, budeš zařazen do slosování za červen. Pro účast v dalším kole slosování musíš získat novou sazenici.

Soutěž probíhá od 20. května do 31. prosince 2011. Staň se i ty vinařem pro radost, „pečuj“ o svou sazenici a vyhrávej.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <blokquote> <ul> <ol> <li> <br> <p>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or (if JavaScript is enabled) replaced with a spamproof clickable link.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Kontrola, zdali jste člověkem či robotem.